Укр Рус

Курси менеджменту у Івано-Франківську

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Хочу подякувати школі Hillel за їхню організовану роботу протягом усього курсу і відповідальний підхід щодо будь-якого питання. І окреме дякую Паші за його викладацьку роботу! Не знаю звідки в нього терпіння до наших безкінечних питань, іноді - дурних, але це заслуговує на повагу! Завжди на зв'язку, буквально 24/7, ніколи не відмовить в допомозі, де треба - підкаже, де не треба - випише чудодійний пендель, щоб не розслаблялись. :) Одним словом - мій рекомендасьйон :)
Марія Максименко

Марія Максименко

Дякую, дуже сподобався курс. Я і не чекала що буде так багато інформації, тому мені треба ще декілька разів передивитись весь матеріал який в мене залишається)
Нарешті закінчилося "навчання" на курсі Front-end Pro з куратором Владом Солонько. Що і казати - одного лише захисту курсових проєктів ми чекали три тижні, тому що викладач то не відповідав на наші повідомлення, то не міг подивитися код і перевірити домашні завдання. Мої враження від роботи з Владом дуже сильні - на жаль, у негативному сенсі. Я не заздрю жодному студентові/тці, яким не поталанить працювати із цим спеціалістом. Вірогідно, Ви не можете вигадати більш безглуздої трати часу і сил, аніж приєднатися до групи, у яцій він викладатиме. За час навчання з липня 2022 по січень 23 (так-так, Вам не здалось - курс затягнувся з анонсованих 4 місяців до шости) Влад встиг показати себе із багатьох боків: - перевірка домашніх завдань по декілька місяців (наприклад, мою роботу за 19 вересня було перевірено у двадцятих числах січня); - несвоєчасне додавання матеріалу до лекцій у LMS (часто - після 2-3 занять, замість обіцяного "одразу пысля закынчення заняття"); - випускання домашніх завдань із програми (були тижні і навіть місяці, коли ми не отримували жодного практичного завдання додому, яке Влад нам обіцяв - і не надав); - постійний дефіцит фідбеку - у домашках, у відповідях в чаті; - зверхність у ставленні! особливо дратує, коли це стосується тих тем, де фідбку не було - і звідси випливають помилки; - переноси і відміни занять із незбегненних причин, іноді за 15 хвилин до заняття; - зкликання групи долучитися до дзвінку у визідний день і повне ігнорування повідомлень (зустріч так і не відбулася - і була не перенесена); - і найнеприємніше - СИСТЕМАТИЧНА БРЕХНЯ. такого ставлення я не зустрічала за всю свою практику роботи з розробниками (а я рекрутерка). фахівець, котрий кидає слова на вітер, не поважає себе, не поважає оточуючих і робить з нас дурнів. слова про те, що він зробить нам три зустрічі для пробних співбесід, надішле додаткові матеріали, дасть список питань для інтерв'ю , додасть необхідне посилання, про яке казав наприкінці заняття, влаштує досвід парного програмування - лишилися лише словами. Чи були спроби змінити ситуацію із працівниками Hillel? Так, але вони не подіяли. Школа не слідкує за викладачами системно. Складається враження, що як немає скарг - то Hillel автоматом вважає, що все ок, навіть після обговорення проблеми - повторного контролю не було, і питання закрили. Ідучи на курс Front-end Pro, я нервувала, чи не здамся на півдорозі. Я навіть гадки не мала, що заб'ю не я - а викладач! Що існують настільки огидні випадки брехні із кам'яним обиччям, ніби всі навкруги дурні і не розуміють. Що школа ніяк не працює із викладачамі на системній основі, не контролює їх і не має жодних полісі на той випадок, коли викладач надодачу до свого основного місця роботи і викладання на курсах бере ще сапорт колишнього клієнта - і його викладання йде шкереберть. Я не рекомендую ні Влада Солонько, ні школу Hillel. Двічі подумайте, куди інвестувати час та гроші.
Мая Абдулкарим

Мая Абдулкарим

Мне очень все понравилось, все было четко и понятно. Благодарна преподавателям за их помощь, а также за их комментарии под домашними заданиями. Даниил и Аня хорошие преподаватели, которые четко понимают свою работу.
Анастасия Ошийко

Анастасия Ошийко

Все супер, спасибо!
Я очень рад, что попал в группу именно к Юле, так как она, подарила огромную мотивацию, уверенность в своих силах, багаж знаний и навыков. Каждое занятие проходило на высшем уровне, подача материала была легкая и доступная, видно, что преподаватель выкладывается на все 100% и делает это с душой) Очень доволен курсом, всем рекомендую!
Курс превзошёл все мои ожидания. Было много полезной теории и практики, а также мотивации и поддержки, особенно в такое тяжёлое время. Такая подача и отношение к студентам как к команде — по-моему, именно так и должны проводиться курсы, чтобы почувствовать себя в профессиональной среде. Спасибо, было очень круто)
Дякую за мега-крутий курс викладачу Ользі та школі Hillel! Мені сподобалась методика викладання Ольги. Урок поділявся на дві частини, де в перщій — ми обговорювали питання по домашці, а у другій — отримували нову інформацію та завдання для практики. Завжи можна було задавати питання та отримувати змістовну відповідь. Домашки виконувати було складно, але завжи було до кого звернутись. Викладач завжди допомогала та мотивувала.
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image